Sobota na ranczo

Zaczęty przez Mc Gyver, Luty 27, 2024, 07:49:56 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mc Gyver

Rozpoczynam nowy wątek dotyczący sobotniego strzelania na naszym ranczo.
W tę sobotę ma być dość ciepło więc może jest ktoś chętny na przewietrzenie karabinów albo testy nowych nabytków?

Może około 13:00?
  • FX + Nexus

bialy

Muszę przejrzeć sprzęcik. Nie obieccuję ale być może wpadnę
  • Hatsan Mod. 90, Weihrauh HW30, Crosman 2240, Steyr M9-A1 Dual Tone

Stefcio

Ja bardzo chętnie wpadnę. Wezmę jakieś spinerki.
  • Walther LGV+POI+Valiant Themys II, Walther Rotex RM8 Varmint+AccuShot+Discovery VT-R, dawniej Crosman Summit NP RS, Crosman Copperhead, CZ 75 P-07 Duty Blow Back

Mc Gyver

#3
Super, do zobaczenia.

Edit: No to postrzelaliśmy sobie z Marcinem. Jak miło odetchnąć świeżym powietrzem w dobrym towarzystwie :)
Do następnego spotkania. Myślę, że niedługo.
  • FX + Nexus

Mc Gyver

Najbliższa sobota wydaje się być pogodna, więc może jakieś strzelanko?
  • FX + Nexus

Stefcio

  • Walther LGV+POI+Valiant Themys II, Walther Rotex RM8 Varmint+AccuShot+Discovery VT-R, dawniej Crosman Summit NP RS, Crosman Copperhead, CZ 75 P-07 Duty Blow Back

Mc Gyver

#6
Będę tak jak ostatnio, około 13:00. Chyba, że będzie padało to nikt mnie z domu nie wyciągnie ;)
  • FX + Nexus

Stefcio

Ja mam jutro "dodatkowy dyżur w robocie >>>  :beer  " ale postaram się tak ogarnąć nawał "pracy" żeby się do południa ogarnąć i wpaść.
  • Walther LGV+POI+Valiant Themys II, Walther Rotex RM8 Varmint+AccuShot+Discovery VT-R, dawniej Crosman Summit NP RS, Crosman Copperhead, CZ 75 P-07 Duty Blow Back

Mc Gyver

Pogoda niepewna, więc dziś odpuszczę.
  • FX + Nexus

Mc Gyver

#9
W zeszłą sobotę się nie udało, więc spróbuję jutro po obiedzie, około 15:00-15:30. Oczywiście jeśli nie będzie padać  :).
Jeżeli ktoś ma czas zapraszam.

Edit.
Teraz ja piszę sam ze sobą jak Krzysiek w wątku obok :)
Ale nic to, w każdym razie byłem i postrzelałem. Pogoda była idealna.
  • FX + Nexus

Stefcio

Ja jednak pojechałem tydzień temu. I to był kurła dramat. Miało padać o 13tej więc pojechałem o 14tej, a padać zaczęło o 14:30 i tak padało seriami. Pięć minut deszczu, pięć minut strzelania. To była bardzo dobra decyzja Piotrze, żeby wtedy nie jechać. A wczoraj to zawalony byłem, nie dałbym rady się wyrwać.
  • Walther LGV+POI+Valiant Themys II, Walther Rotex RM8 Varmint+AccuShot+Discovery VT-R, dawniej Crosman Summit NP RS, Crosman Copperhead, CZ 75 P-07 Duty Blow Back