Grill i piwo

Zaczęty przez Kate, Czerwiec 02, 2024, 07:33:55 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Kate

Dzięki chłopaki za fajnie spędzony czas, dawno się tak nie uśmiałam 😁 . Do zobaczenia " następną razą" 😉
  • CZ75 SP-01 SHADOW

ułan

Ja również dziękuję za mile spędzony czas. :beer 
Nie zapominaj Skrzat, że jedna ze strzał była "manewrująca".
  • Haenel 303. Hatsan 90, Tornado magnum

Mc Gyver

Dzięki Kasia za gościnę i wszystkim za towarzystwo  :git
  • FX + Nexus

skrzat

#18
Ponieważ długo, nic się nie działo, zapraszam w ten piątek na wspólnego grilla, tym razem na mojej działce. Menu do dogadania. Można wziąć pistolety.  :agent
Proponuję godzine 17 i posiedzenie do późniejszej godziny przy ognisku. Jeśli będzie czyste niebo, to może pooglądamy rój perseidów, a może zobaczymy jedną z 3 komet przez teleskop... 😉
Ktoś chętny?
BMK z Burkiem, GLOCK 19, CZ 75D compact i inne cuda...

Mc Gyver

  • FX + Nexus

skrzat

👍
Zaproszenie jest dla wszystkich chętnych członków GSO. Deklarujemy się w tym wątku.
Zapraszam.
BMK z Burkiem, GLOCK 19, CZ 75D compact i inne cuda...

Kate

Chętna  :beer  jeśli ognisko to może tylko kiełbachę.
  • CZ75 SP-01 SHADOW

Mc Gyver

Cytat: Kate w Lipiec 24, 2024, 02:36:30 PMChętna  :beer  jeśli ognisko to może tylko kiełbachę.
Też tak myślę, nie wiem jak Wy, ale ja będę po obiedzie, więc mi kiełbasa wystarczy.
  • FX + Nexus

skrzat

#23
Ognisko rozpalimy o zmroku. Ja przygotuję coś neutralnego,  ale będzie gotowe przed jego rozpaleniem. Do zmroku coś trzeba jeść, więc może jakieś przekąski...🤔
Grill będzie odpalony.  >:D Kuchnia z małym piekarnikiem działa...  😉
BMK z Burkiem, GLOCK 19, CZ 75D compact i inne cuda...

skrzat

UWAGA!!!!!
Z racji tego, że większości nie pasuje ten piątek, przekładam na przyszłą sobotę 3.08. Powiedzmy na 15-tą.
Na ten termin jest możliwość zebrania większej grupy.
Potwierdzajcie swoją obecność, bym wiedział komu wysłać namiary.

BMK z Burkiem, GLOCK 19, CZ 75D compact i inne cuda...

malanit


Swierkowy

AirArms S400, Weihrauch HW40, DanWesson 715 6", Łucznik wz. 70, Kandar CP1, Walther Q5 Match 6"