Niedzielne strzelanie

Zaczęty przez skrzat, Grudzień 15, 2021, 11:34:43 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

skrzat

Sobota wciąż trąca słońcem i dodatnią temperaturą...
...zatem wnoszę o strzelanie w sobotę o 11ej i zabranie kielbaski na ognisko. O ognisko sie zatroszczę.  ;)
Co Wy na to? 8)
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

bialy

Dobry pomysł :)

A zabrałbyś ze sobą w razie czego kolegę z ul. Słowackiego? Tylko on nie mówi po polsku.   :)
  • Hatsan Mod. 90, Weihrauh HW30, Crosman 2240, Steyr M9-A1 Dual Tone

skrzat

BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

bialy

Ok. pogadam z nim dziś czy ruszy 4 litery. Konto na forum już ma  :beer
  • Hatsan Mod. 90, Weihrauh HW30, Crosman 2240, Steyr M9-A1 Dual Tone

bialy

#19











  • Hatsan Mod. 90, Weihrauh HW30, Crosman 2240, Steyr M9-A1 Dual Tone

skrzat

Dzięki za miło spędzony dzień. Będzie cieplej, to będzie przyjemniej postrzelać.  :badass
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

malanit

Ehh, napaliłem się na ten tydzień, nawet jakbym wcześniej wiedział to bym pewnie przyjechał w sobotę, świętował z wami moje urodziny, ale oczywiście moją drugą połówkę dopadł jakiś nieprzyjemny wirus (według objawów to nawet mógł być omikron), więc i tak bym nie przyjechał, żeby was czymś nie zarazić. No cóż, jak będzie cieplej, wpadnę i może zrobię stojak na tarcze A4, chyba że nie ma sensu waszym zdaniem. Ale to i tak chyba dopiero w lutym...

skrzat

Krzychu, jak zrobi się cieplej, to trzeba będzie i tak ogarnąć ranczo. Z tym stojakiem dobry pomysł ale przydałoby się kilka sztuk do stworzenia krótkiego toru pistoletowego (PPP).
Zdrówka życzę.
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

malanit

No właśnie o pistolecie myślałem, bo tak jakby przypadkiem ostatnio jeden kupiłem :D. Ile tych stojaków ma być? Myślałem o ramce z beleczek w kształcie Π, żeby można było przypiąć tarczę w każdym rogu. Wbijane w ziemię na stalowych szpikulcach.

skrzat

#24
Ogólnie, do toru, to trzeba z 10, żeby jakiś powstał.
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

malanit

Jakiej powinny być wysokości?

bialy

Co do wieszaków na tarcze, kiedyś widziałem fajny pomysł na tarczotrzymacz w postaci haczyków. Nie trzeba się za kazdym razem bawić z pinezkami i wbijać je w twarde drewno.

Mocowanie na coś w tym stylu, rozmieszczone co 80mm bo tyle dokładnie wynosi rozstaw otworów w segregatorze. A tarcze są po przejściu przez zwykły dziurkacz biurowy pasują idealnie  :git

  • Hatsan Mod. 90, Weihrauh HW30, Crosman 2240, Steyr M9-A1 Dual Tone

skrzat

Niezly pomysł z tymi haczykami, ale tarcze wtedy potrzebują otworów z dziurkacza. Lepszymi byłyby klamerki do spinania kartek ( takie żabki ). Jedna większa na tarczę wystarczy. Stojak najlepiej w formie litery T. Do poprzeczki przypinamy tarczę, a wbijając w ziemię tyczke możemy zmieniać miejsce. ;)
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

Mc Gyver

#28
Fotka z lipca 2011, jak widać kiedyś ranczo pecepami stało  ;)



Pierwszy od prawej AA S400, potem mój BSA Lonestar, dalej HW100 borejka i na końcu jego Hatsan H125 - kupiony, żeby zatwardziali pecepowcy mogli poczuć kopniaka sprężyny. Spisał się w tej roli znakomicie - tak kopał, że po miesiącu został sprzedany, gdyż nikt nie chciał z niego strzelać  :yahoo.
  • FX + Leupold

Adam

To ja bym kupił takiego Hatsana jak by ktoś miał ;)