Niedzielne strzelanie

Zaczęty przez skrzat, Grudzień 15, 2021, 11:34:43 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

skrzat

He, he... Szybko byśmy pożegnali ranczo.
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

Stefcio

Cześć!

Ja, jako świeżaczek na forum chętnie podjadę na jakieś wspólne sypanie pestkami  :rock. Mi najwygodniej w soboty, ale dostosuję się. I kolegę bym jeszcze zabrał. Dajcie proszę jakieś info co, jak, kiedy i gdzie.

Pzdr.
  • Walther LGV+POI+Valiant Themys II, Walther Rotex RM8 Varmint+AccuShot+Discovery VT-R, dawniej Crosman Summit NP RS, Crosman Copperhead, CZ 75 P-07 Duty Blow Back

skrzat

Właśnie tu zaglądaj, a będziesz na bieżąco. Jak nie będzie zimno, to w niedzielę będę na ranczo. Wyślij mi na PW numer telefonu, to Ciebie pokieruję na miejsce. Bierz kolegę i wpadajcie.  :badass
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

Mc Gyver

Mi też chyba sobota będzie bardziej pasowała, więc czekam tylko, aż będzie ciepło i dam znać, kiedy się ruszę z domu  :dance.
  • FX + Leupold

skrzat

Ja jutro się wybiorę na 12.
Jeśli by większości pasowało się spotkać w sobotę, to możemy zmienić tradycję.
Piszcie.
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

malanit

Hej, mnie niestety jutro nie będzie. Mi bardziej pasuje niedziela, ale jak się przeniesie na soboty, to postaram się jednak zaglądać. Co do drużynowych - jeśli będziecie wam brakować jednej osoby, to się zgłoszę, od kwietnia mam trochę więcej czasu.

bialy

Cytat: skrzat w Kwiecień 02, 2022, 10:00:30 AM
Ja jutro się wybiorę na 12.
Jeśli by większości pasowało się spotkać w sobotę, to możemy zmienić tradycję.
Piszcie.


Jutro od 10 do 14 będę na szkoleniu z pierwszej pomocy. Także nie będę na strzelaniu. Ale bawcie się dobrze  ook :badass
  • Hatsan Mod. 90, Weihrauh HW30, Crosman 2240, Steyr M9-A1 Dual Tone

skrzat

No i w sprzyjających okolicznościach przyrody popykaliśmy sobie ze Stefciem. Dzięki za towarzystwo i do następnego.  :badass
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

goldwinger

Czy ktoś się orientuję kto teraz ogarnia strzelnicę w SP25 vis a vis galerii?
AR20FT+Hawke, 2x Makarow, 2x Zoraki, CP88 PPC1500, FWB 300 universal, Walther LGM2, Artemis PP700SA, Rohm Twinmaster PCP

DjStudent

Cytat: goldwinger w Kwiecień 05, 2022, 08:36:30 PM
Czy ktoś się orientuję kto teraz ogarnia strzelnicę w SP25 vis a vis galerii?
Grupa "strzelec" tam działa. Sama Fb
  • QB78

DjStudent

Pozdrowienia od chłopaków że strzelnicy LOK z Iławy;)
  • QB78

bialy

  • Hatsan Mod. 90, Weihrauh HW30, Crosman 2240, Steyr M9-A1 Dual Tone

skrzat

Dzięki za pozdrowienia.
Jutro do 15ej powinna być dobra pogoda na strzelanie. Będe na ranczo o 11ej. Ktoś dołączy?  :badass
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

bialy

  • Hatsan Mod. 90, Weihrauh HW30, Crosman 2240, Steyr M9-A1 Dual Tone

Stefcio

Ja będę! Zajrzałem dziś na chwilkę, dorobiłem linię wyżej do ostatniego celu, tak żeby na leżaka się nie pokrywała z wcześniejszymi liniami. Oryginał został na swoim miejscu. Miałem coś jeszcze w planach postawić ale kiepsko policzyłem czas i material. Jutro dostawię jeszcze gdzieś z boku przęselko na 10m, w razie jak ktoś by chciał potarczowac z otwartymi.
  • Walther LGV+POI+Valiant Themys II, Walther Rotex RM8 Varmint+AccuShot+Discovery VT-R, dawniej Crosman Summit NP RS, Crosman Copperhead, CZ 75 P-07 Duty Blow Back