Niedzielne strzelanie

Zaczęty przez skrzat, Grudzień 15, 2021, 11:34:43 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

goldwinger

Cytat: DjStudent w Kwiecień 09, 2022, 03:02:24 PM

Grupa "strzelec" tam działa. Sama Fb
Ten strzelec od Mikulskiego?
AR20FT+Hawke, 2x Makarow, 2x Zoraki, CP88 PPC1500, FWB 300 universal, Walther LGM2, Artemis PP700SA, Rohm Twinmaster PCP

skrzat

#91
Super, Marcinie. Akurat będzie kolega, który ma karabinek z otwartymi, więc weź to przęsełko na 10m. Wkrętarkę będę miał.
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

Partyzant


skrzat

#93
Miło spędzony czas na strzelaniu (przy "0,0"-ówce) 😉 . Dzięki wszystkim za towarzystwo, a trochę nas dzisiaj było, o czym świadczy stojaczek... 🙂

BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

bialy

Dzięki również za miło spędzony czas  :beer
  • Hatsan Mod. 90, Weihrauh HW30, Crosman 2240, Steyr M9-A1 Dual Tone

Partyzant


skrzat

#96
Szkoda tylko, że piłeczki golfowe pod....li. 😒
Ale i tak była fajna rozwałka... 😁
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

Mc Gyver

#97
Widzę, że i PCP się jakiś pojawił. Teraz to rzadkość na ranczo, podobnie tak, jak kiedyś ,,sprężyna"  ;).
  • FX + Leupold

skrzat

Sam się Piotr przekonałeś, że to mniejszy kłopot i większy fan. 😉 Chyba nie żałujesz...😎
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

Mc Gyver

Tak Krzysiek, to faktycznie mniejszy kłopot, a przyjemność ze strzelania też ogromna. Na tyle, że od kilku lat myślę, żeby pójść o krok dalej i wrócić sentymentalnie do korzeni i lat młodzieńczych, czyli kupić wiatrówkę tylko do strzelania z otwartych i wyposażoną w ,,wihajster" do łamania lufy. Ponieważ Łucznik jest niskiej jakości myślę o HW-35, tylko nie wiem czy oczy dadzą radę.
  • FX + Leupold

bialy

Cytat: Mc Gyver w Kwiecień 18, 2022, 09:33:18 PMmyślę o HW-35
Jak chcesz sprawdzić, to daj znać, zabiorę. Ale otwarte są zdemontowane.

W temacie piłeczek:
Napisałem do gościa sprzedającego piłeczki golfowe, ale chyba jakiś nienormalny jest.
Jak się uda kupić, to będzie z 60 sztuk.
  • Hatsan Mod. 90, Weihrauh HW30, Crosman 2240, Steyr M9-A1 Dual Tone

Mc Gyver

Cytat: bialy w Kwiecień 18, 2022, 09:51:37 PMJak chcesz sprawdzić, to daj znać, zabiorę. Ale otwarte są zdemontowane.
Dzięki Rafał, ale mi chodzi o HW-35 a Ty masz HW-30, z którego już miałem okazję strzelić kilka razy ook.
  • FX + Leupold

bialy

  • Hatsan Mod. 90, Weihrauh HW30, Crosman 2240, Steyr M9-A1 Dual Tone

skrzat

Piotr, HW35 to wg mnie fajny karabinek, ale jak go się ogarnie i poprawi ergonomię, bo ta u niego jest trochę słaba.

Rafale, co do piłeczek golfowych, to można na olx kupić po 2 zł lub taniej. A na raczo wszystkie pod... li.  😡
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

bialy

Tak, wiem. Zamówiłem takie po 0,90zł / szt. O ile dojadą :facepalm
Kiedyś, jak będę przejazdem, podskoczę do Naterek i podpytam czy mają na zbyciu jakieś używane piłki w sensownych piniondzach.
  • Hatsan Mod. 90, Weihrauh HW30, Crosman 2240, Steyr M9-A1 Dual Tone