Niedzielne strzelanie

Zaczęty przez skrzat, Grudzień 15, 2021, 11:34:43 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

skrzat

Mocno zajęty jestem ostatnio... ale za tydzień, jak dopisze pogoda, to będę.  :badass
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

malanit

Jak dopisze pogoda, to ja też postaram się wpaść.

skrzat

Byłem, postrzelałem... ale tylko z Hubertem. Naparzał kulkami, że nie nadążałem mu ładować magazynków. 😄




Niestety, oś wygląda teraz tak:



BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

malanit

Miałem być, ale nie byłem, bo miałem "imprezę", czyli też koszenie i porządkowanie działki. Trzeba będzie skosić kolejną. Jak nikt inny się nie zgłosi, to postaram się załatwić kosę na następny weekend.

skrzat

Ja się w weekend nakosiłem. Moja kosa z tarczą i 3KM wycięła w pień ponad 0,5ha chaszczy. Wezmę ją, albo wcześc.niej wpadnę i zrobię spustoszenie. 👹
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

bialy

Też mam kosę spalinową. Tarczę trzeba tylko naostrzyć chyba. Ostatnio jak ja odpalałem ze 4 lata temu, to działała  :git
  • Hatsan Mod. 90, Weihrauh HW30, Crosman 2240, Steyr M9-A1 Dual Tone

skrzat

Znów mam gęstą niedzielę w zajęcia ale jakby o 10ej byłby ktoś chętny postrzelać przez około dwie godzinki, to pisać. Samemu mi się nie chce...
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

Stefcio

Ja postaram się podjechać. Tylko aktualnie % po meczyku to może lepiej potwierdzę rano 😁
  • Walther LGV+POI+Valiant Themys II, Walther Rotex RM8 Varmint+AccuShot+Discovery VT-R, dawniej Crosman Summit NP RS, Crosman Copperhead, CZ 75 P-07 Duty Blow Back

Stefcio

  • Walther LGV+POI+Valiant Themys II, Walther Rotex RM8 Varmint+AccuShot+Discovery VT-R, dawniej Crosman Summit NP RS, Crosman Copperhead, CZ 75 P-07 Duty Blow Back

Stefcio

  • Walther LGV+POI+Valiant Themys II, Walther Rotex RM8 Varmint+AccuShot+Discovery VT-R, dawniej Crosman Summit NP RS, Crosman Copperhead, CZ 75 P-07 Duty Blow Back

skrzat

BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

Stefcio

  • Walther LGV+POI+Valiant Themys II, Walther Rotex RM8 Varmint+AccuShot+Discovery VT-R, dawniej Crosman Summit NP RS, Crosman Copperhead, CZ 75 P-07 Duty Blow Back

skrzat

Wypadałoby spalic tych sąsiadów, bo raczej nie da się strzelać...
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

bialy

Dawid coś się odgraża że chce postrzelać. Może w niedzielę możemy powalczyć? Ale to jakiś dobry palnik jest potrzebny
  • Hatsan Mod. 90, Weihrauh HW30, Crosman 2240, Steyr M9-A1 Dual Tone

skrzat

Tez chętnie powalczę. Te osy najlepiej w słoik i do ogniska.
Jutro bedzie upał, więc może na 10-ą?
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...