Niedzielne strzelanie

Zaczęty przez skrzat, Grudzień 15, 2021, 11:34:43 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

skrzat

Brak chętnych, więc odpuszczam.
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

skrzat

Kurde, znowu sam z sobą piszę... 🤔
W niedzielę znajdzie się, ktoś chętny postrzelać?
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

malanit

Ehh, ja naprawdę chciałem odpocząć i przyjechać, ale oczywiście jak zwykle dookoła pełno roboty i nawet w niedzielę nie ma jak się oderwać, bo "odpoczynek" z rodziną. Najbliższy czas będę miał pewnie 17tego, ale piszę żebyś wiedział, że pamiętam i żałuję że nie mogę dołączyć.

bialy

Ja się boję umawiać :)
Crosmana trzeba przetestować, już kolbę mu kupiłem jakiś czas temu.
Zrobię wszystko żeby być  w niedzielę  :beer
  • Hatsan Mod. 90, Weihrauh HW30, Crosman 2240, Steyr M9-A1 Dual Tone

skrzat

Łączę się z Wami w bólu, bo i mnie czas nie rozpieszcza.  :beer
To na którą się umawiamy w niedzielę? 😉
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

bialy

Myślę że bezpiecznie jakaś 12:00 będzie optymalna :)
  • Hatsan Mod. 90, Weihrauh HW30, Crosman 2240, Steyr M9-A1 Dual Tone

skrzat

BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

bialy

To ja Dawida zabiorę. Wytłumaczysz mu jak smarować wiatrówkę?
  • Hatsan Mod. 90, Weihrauh HW30, Crosman 2240, Steyr M9-A1 Dual Tone

skrzat

Niestety owady wygrały... 😕
Komarów bez liku, a osy... rozpanoszyły się jak na swoim. 🤨
Nawet nie oddaliśmy jednego strzału i opuściliśmy zarośnięte ranczo... Czas zrobić tam porządek. Ma ktoś wielki palnik gazowy? Zarośla zwalczymy z Rafałem na dwie kosy ale osy najlepiej spalić.😡
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

Stefcio

Wpadłem dziś na ranczo, można powiedzieć, że temat os już jest nieaktualny. :agent Z komarami to wiadomo, nic nie zrobisz ale te kosy to jak macie sposobność to ogarnięcie proszę, bo zielsko pod pachy 😆
  • Walther LGV+POI+Valiant Themys II, Walther Rotex RM8 Varmint+AccuShot+Discovery VT-R, dawniej Crosman Summit NP RS, Crosman Copperhead, CZ 75 P-07 Duty Blow Back

bialy

Cytat: Stefcio w Lipiec 07, 2022, 09:26:23 PMże temat os już jest nieaktualny
A dziś jeszcze rozmawialiśmy ze Skrzatem, jak te bzyki wytępić.  :beer

Dzięki :)

To z kosami wpadniemy.  :thumbup
  • Hatsan Mod. 90, Weihrauh HW30, Crosman 2240, Steyr M9-A1 Dual Tone

skrzat

Marcinie...  :beer
Jak nie będzie padało, to dzisiaj wieczorem spróbuję pokosić.
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

Stefcio

Wczoraj strulem szkodnika gaśnicą, dziś byłem zdjąć gniazdo. Jak ktoś ciekaw, to tak to wygląda.


Nie miałem ze sobą żadnej saperki ni nic, gniazdo jest spakowane w reklamówkę, leży na przeciwległej do wejścia skarpie, przy kartonie po pizzy, proponuje rozpalić ognisko w niedzielę czy jutro jak tam wam pasuje. Osy są martwe także zero obaw. Albo zakopać, tyle, że niemam czym 😝
  • Walther LGV+POI+Valiant Themys II, Walther Rotex RM8 Varmint+AccuShot+Discovery VT-R, dawniej Crosman Summit NP RS, Crosman Copperhead, CZ 75 P-07 Duty Blow Back

skrzat

#163
Kawał kokonu... Ja na działce, pod deskami altany uwaliłem gasnicą gniazdo os i rozpoczęte szerszeni. Dziś okazało się, że mam jeszcze jedno gniazdo os i to dość aktywne. 🤪 pójdzie kolejna gaśnica.
Co do jutrzejszego dnia, postaram się dotrzeć na 11 z kosą i zrobię spustoszenie. Wezme też maczetę i saperkę. Gdyby ktoś był chętny do pomocy to będę wdzięczny. 😉
P.S.
Nabyłem paczuszkę QYS. Ciekaw jestem jak będzie latał. Jeśli ktoś chce sprawdzić... 8)
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

bialy

Cytat: skrzat w Lipiec 09, 2022, 09:03:26 PMCo do jutrzejszego dnia, postaram się dotrzeć na 11 z kosą i zrobię spustoszenie. Wezme też maczetę i saperkę. Gdyby ktoś był chętny do pomocy to będę wdzięczny. 😉

Mam robotę z samego rana. Może do 14-15 się wyrobię. Ale wtedy pogoda może nie być sprzyjająca. Zobaczymy.
  • Hatsan Mod. 90, Weihrauh HW30, Crosman 2240, Steyr M9-A1 Dual Tone