Niedzielne strzelanie

Zaczęty przez skrzat, Grudzień 15, 2021, 11:34:43 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Stefcio

Pewnie!!! Wietrzymy Panowie! Samo się nie postrzela. :wow
  • Walther LGV+POI+Valiant Themys II, Walther Rotex RM8 Varmint+AccuShot+Discovery VT-R, dawniej Crosman Summit NP RS, Crosman Copperhead, CZ 75 P-07 Duty Blow Back

skrzat

No i popykaliśmy sobie trochę...
Dziekuję wszystkim za towarzystwo.
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

skrzat

#227
Jak zwykle ja ze sobą, ale może ktoś, coś... 😒
Jest propozycja, by spotkać się około 10-ej w niedzielę. 😉Rozpalić ognisko, ogarnąć ranczo, a potem kiełbaskę pożreć i pomyśleć jak poprawić stanowiska do strzelania z każdej pozycji i dla różnych wzrostów. Wstępne pomysły już są ale im więcej głów tym więcej pomysłów... 🙂
Kto będzie, bo nie wiem, czy brac zapalniczkę?
Acha... jeszcze trzeba rozwiesić nowy daszek. 😉
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

Stefcio

  • Walther LGV+POI+Valiant Themys II, Walther Rotex RM8 Varmint+AccuShot+Discovery VT-R, dawniej Crosman Summit NP RS, Crosman Copperhead, CZ 75 P-07 Duty Blow Back

skrzat

Ponieważ brak zaangażowania, to będę na 12 postrzelać, ale kiełbaskę i daszek wezmę. 😉 Marcin pasuje Ci?
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

bialy

Ja mam niestety inne plany, nie będę mógł być.
Ale postaram się w któryś niezbyt odległy weekend wpaść postrzelać
  • Hatsan Mod. 90, Weihrauh HW30, Crosman 2240, Steyr M9-A1 Dual Tone

Stefcio

  • Walther LGV+POI+Valiant Themys II, Walther Rotex RM8 Varmint+AccuShot+Discovery VT-R, dawniej Crosman Summit NP RS, Crosman Copperhead, CZ 75 P-07 Duty Blow Back

malanit

Chciałoby się postrzelać, ale niestety ogródek się sam nie obrobi... Wady posiadania domu daleko od Olsztyna.

Skrzat - bardzo dobrze, że gadasz, mimo że często sam do siebie. Ktoś musi grupę utrzymywać, dzięki że to robisz  :10

Stefcio

  • Walther LGV+POI+Valiant Themys II, Walther Rotex RM8 Varmint+AccuShot+Discovery VT-R, dawniej Crosman Summit NP RS, Crosman Copperhead, CZ 75 P-07 Duty Blow Back

skrzat

Trochę zarobiony byłem... ale w niedzielę będę popykać. Ktos dołączy?  :agent
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

bialy

Willie podrzucił pomysł na stojaczek.
Poszperałem źródła i znalazłem  ook

Fajne

https://www.hwsportsman.net/GunStandPlans.html







  • Hatsan Mod. 90, Weihrauh HW30, Crosman 2240, Steyr M9-A1 Dual Tone

skrzat

Dzień dobry i wieczór wszystkim, co jeszcze strzelają, a przynajmniej zaglądają na forum. Mam plan jutro skosić i ogarnąć ranczo, bo stan pewnie jest okrutny. Ktoś może pomóc w walce? Godzina 17?
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

bialy

Jutro po pracy na 18:30 jadę na odprawę w sprawie obstawy wyścigu rowerowego. Mam weekend zajęty. Nie pomogę :-[
  • Hatsan Mod. 90, Weihrauh HW30, Crosman 2240, Steyr M9-A1 Dual Tone

skrzat

Niestety nie udało się. W poniedziałek skosimy z Andrzejem (niektórzy go poznali, miał Haenela po moich przeróbkach).
Dodatkowe ręce sie przydadzą zawsze, ale będziemy kosić kolo południa jeśli pogoda pozwoli.
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

bialy

Zadzwoń do Dawida, może będzie miał ochotę. Mogę dać Wam też kosę spalinową, tylko prawdopodobnie trzeba by tarczę podostrzyć lub wymienić.
  • Hatsan Mod. 90, Weihrauh HW30, Crosman 2240, Steyr M9-A1 Dual Tone