Niedzielne strzelanie

Zaczęty przez skrzat, Grudzień 15, 2021, 11:34:43 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

ułan

  • Haenel 303. Hatsan 90, Tornado magnum

skrzat

Przykro mi, że nie udało się postrzelać ale mam pełno w warsztacie, a jeszcze pełno roboty i działka... 😓
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

bialy

Nie zawsze się uda. Nie przejmuj się  :beer
  • Hatsan Mod. 90, Weihrauh HW30, Crosman 2240, Steyr M9-A1 Dual Tone

Mc Gyver

#423
Cytat: skrzat w Marzec 24, 2024, 09:12:49 PMPrzykro mi, że nie udało się postrzelać ale mam pełno w warsztacie, a jeszcze pełno roboty i działka... 😓

Wiosna tuż tuż, dzisiaj, korzystając z pięknej pogody, wygospodarowałem godzinkę i odwiedziłem ranczo.  Postrzelałem nieco z nowego nabytku i pooddychałem świeżym powietrzem :)
  • FX + Nexus

skrzat

No, w końcu jestem. Czas postrzelać, bo pogoda w weekend wymarzona... więc chyba spotkamy się na ranczo. Kto dołączy?
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

Mc Gyver

#425
Mi bardziej pasuje w tym tygodniu sobota. W niedzielę planuję rower.
  • FX + Nexus

Stefcio

Ja chętnie dołączę! Wezmę spinerki.
  • Walther LGV+POI+Valiant Themys II, Walther Rotex RM8 Varmint+AccuShot+Discovery VT-R, dawniej Crosman Summit NP RS, Crosman Copperhead, CZ 75 P-07 Duty Blow Back

malanit

Ehh, szkoda że przy domu tyle roboty, też bym dołączył. Super, że nadal jest strzelanie, może w maju uda się już wpaść.

skrzat

#428
Krzyś, tylko rzuć rękawicę, a znajdzie się chętny ją podnieść. Robi sie ciepło, więc plenerek mile widziany... A w razie marnej pogody, krótki dystans u mnie. 😉
Co do ranczo - mam fajny materiał na blat stołu do benchrestu, na jakieś 3 stanowiska ale potrzebne jakieś 6 solidnych nóg.

Marcin, jesli możesz, to wpadnij wcześniej. Pomożesz przygotować tor pod pistolet. 😉
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

skrzat

Dziękuję wszystkim za spędzone popołudnie. Miło było poznać nowych kolegów i postrzelać na nieco większy dystans z karabinka. Z pistoletu, na 7-8m też da się trafiać ale tarcza powinna raczej zostać na 5m.
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

slawekk

Ekstra było, no i miło poznać kolegów. Ranczo bardzo fajne, miejscówka idealna. Ja strzelać nie umiem, ale to nic :) Wiadomo przynajmniej, że karabinek działa, więc powoli do przodu i będzie lepiej.
  • Zbroia Kozak FC2

skrzat

Ponieważ pogoda na niedzielę zapowiada się marnie, to proponuję potrenować przy kawie. Jak ostatnio - 7 miejsc.

1.skrzat
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

bialy

Ja prawdopodobnie w sobotę dopiero będę wiedział, czy będę mógł być.
  • Hatsan Mod. 90, Weihrauh HW30, Crosman 2240, Steyr M9-A1 Dual Tone

ułan

  • Haenel 303. Hatsan 90, Tornado magnum

Swierkowy

Też dam radę, do końca nie było wiadomo... Może troszkę się spóźnię.
  • AirArms S400, Weihrauh HW40, DanWesson 715 6", Łucznik wz. 70, Kandar CP1