Niedzielne strzelanie

Zaczęty przez skrzat, Grudzień 15, 2021, 11:34:43 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

skrzat

W niedzielę będe strzelał na ranczo... :badass Ktoś dołączy?
BMK z Burkiem, GLOCK 19, CZ 75D compact i inne cuda...

Swierkowy

AirArms S400, Weihrauch HW40, DanWesson 715 6", Łucznik wz. 70, Kandar CP1, Walther Q5 Match 6"

ułan

  • Haenel 303. Hatsan 90, Tornado magnum

skrzat

Niedziela zapowiada się burzowo, wiec w ucieczce przed duchotą i naterczywością komarów na ranczo, proponuję potrenować pistolet przy kawie. Ktoś chętny?

1.skrzat
BMK z Burkiem, GLOCK 19, CZ 75D compact i inne cuda...

Mc Gyver

  • FX + Nexus

Swierkowy

AirArms S400, Weihrauch HW40, DanWesson 715 6", Łucznik wz. 70, Kandar CP1, Walther Q5 Match 6"

ułan

  • Haenel 303. Hatsan 90, Tornado magnum

skrzat

Minimum się zebrało, więc do zobaczenia o 12ej.  :agent
BMK z Burkiem, GLOCK 19, CZ 75D compact i inne cuda...

Stefcio

  • Walther LGV+POI+Valiant Themys II, Walther Rotex RM8 Varmint+AccuShot+Discovery VT-R, dawniej Crosman Summit NP RS, Crosman Copperhead, CZ 75 P-07 Duty Blow Back

skrzat

Można by postrzelać w niedzielę ale...
wpierw musimy ogarnąć ranczo. Trzeba przekosić, trochę posprzątać i odnowić stanowiska, a daszek wypada poprawić.
W wąskim gronie stwierdziliśmy, że piątek po południu będzie dobrym czasem. Powiedzmy od 15, jeśli uda się komuś wcześniej urwać z pracy. Ja postaram się byc o tej porze. Kto jeszcze dołączy?
BMK z Burkiem, GLOCK 19, CZ 75D compact i inne cuda...

Mc Gyver

Ja będę, ale najwcześniej o 16:00, lub trochę po. Sprzętu do koszenia nie mam, ale mogę wziąć wkrętarkę i wkręty.
  • FX + Nexus

Swierkowy

Będę po 16:00 z kosiarką żyłkową.
AirArms S400, Weihrauch HW40, DanWesson 715 6", Łucznik wz. 70, Kandar CP1, Walther Q5 Match 6"

skrzat

Z McGyverem i Świerkowym ogarneliśmy ranczo. Można strzelać.  :badass  :agent

BMK z Burkiem, GLOCK 19, CZ 75D compact i inne cuda...

Mc Gyver

Tak jest. Mirek wykosił też drugą stronę, więc strzelnica pistoletowa również zaprasza  :badass
  • FX + Nexus

bialy

Cytat: skrzat w Czerwiec 14, 2024, 09:32:15 PMZ McGyverem i Świerkowym ogarneliśmy ranczo. Można strzelać.  :badass  :agent



 :yahoo

Niesamowita robota!
Ja niestety nie byłem w stanie pomóc. Dziś mój dzień pracy zamknął się w godzinach 6-23.. Dopiero wróciłem.  :facepalm Sorki....
  • Hatsan Mod. 90, Weihrauh HW30, Crosman 2240, Steyr M9-A1 Dual Tone