Tu się witamy!

Zaczęty przez bialy, Listopad 28, 2021, 10:30:18 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

goldwinger

Ma ktoś jakiś kontakt do Piotrka kickass'a?
Polskiego tel nie odbiera, niemiecki nawija do mnie językiem wroga...
Chyba że czyta forum, to niech do mnie zadzwoni.
AR20FT+Hawke, 2x Makarow, 2x Zoraki, CP88 PPC1500, FWB 300 universal, Walther LGM2, Artemis PP700SA, Rohm Twinmaster PCP

skrzat

Cześć Rafale. Największa szansa, że McGyver ma kontakt ale ostatnio chyba się nie udał kontakt.
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...

bialy

Cytat: goldwinger w Marzec 30, 2022, 02:34:41 PM
Ma ktoś jakiś kontakt do Piotrka kickass'a?
Polskiego tel nie odbiera, niemiecki nawija do mnie językiem wroga...
Chyba że czyta forum, to niech do mnie zadzwoni.
A nie próbowałeś się z nim skontaktować przez forum-bron.pl? Ostatnio był aktywny 27 marca

http://forum-bron.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=22112
  • Hatsan Mod. 90, Weihrauh HW30, Crosman 2240, Steyr M9-A1 Dual Tone

goldwinger

Aha, czyli żyje. Ale odpisać to nie odpisuje.
Próbowałem - wyczerpałem wszystkie możliwości jakie miałem (choć wiele ich nie było)
AR20FT+Hawke, 2x Makarow, 2x Zoraki, CP88 PPC1500, FWB 300 universal, Walther LGM2, Artemis PP700SA, Rohm Twinmaster PCP

bialy

No życie. Może mu się priorytety pozmieniały i kiedyś odpisze  ook
  • Hatsan Mod. 90, Weihrauh HW30, Crosman 2240, Steyr M9-A1 Dual Tone

Stefcio

Dzień dobry!

Witam wszystkich.  :hi Ja tu całkowicie świeżutki, więc parę słów o sobie. Pykam w sumie od niedawna bo około rok czasu. Czysto rekreacyjnie ale za to w miarę regularnie, staram się wygospodarować czas w soboty na strzelanie i zazwyczaj się udaje. ;) Zawsze chętnie przesypię trochę pestek w towarzystwie, im nas więcej tym lepiej! Posiadam komplet gratów, tj: pcplujka, butla, kulochwyt, jakieś śruty, jakiś kocyk do leżaka/posiadówki, jakiś kocyk do podparcia sprężynki i (uwaga najważniejszy element zestawu) GRILL! Także można się ze mną ustawiać na strzelanie, niczego nie będę podbierał  :rotfl No! to w sumie tyle ;)

Pzdr.
  • Walther LGV+POI+Valiant Themys II, Walther Rotex RM8 Varmint+AccuShot+Discovery VT-R, dawniej Crosman Summit NP RS, Crosman Copperhead, CZ 75 P-07 Duty Blow Back

bialy

Siemka Stefcio  :hi

Zapraszamy na niedzielne strzelanie. Jest miejsce na ognisko, więc grilla nie musisz akurat tam zabierać. Z reszty wyposażenia co wolisz  :agent. Zabierz dobry nastrój, kiełbaski i piwko 0,0  :beer jak masz ochotę ;)
  • Hatsan Mod. 90, Weihrauh HW30, Crosman 2240, Steyr M9-A1 Dual Tone

skrzat

Witamy na forum Stefcio. Trochę gratów nazbierałeś...  😄
My zazwyczaj spotykamy się w niedzielę ale z pewnością się kiedyś spotkamy.😉 Zapraszamy.
BMK z Burkiem, CZ 75D compact i inne cuda...