Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - bialy

Strony: [1]
1
Ogólne forum - Wiatrówki / Promocje
« dnia: Kwiecień 03, 2022, 02:21:16 am »
https://www.combat.pl/goracy_strzal
Przez następne 24h (do północy w niedzielę), jest promocja na Śrut JSB Exact 4,51 mm/500 szt. - za 49,99 zł - max 2 opakowania na osobę.

Niestety, doliczyć trzeba koszt dostawy. Darmowa dostawa jest od 200 zł gdyby ktoś chciał domówić inne itemy  :agent
2
Działanie forum / Uwagi do konfiguracji lub działania forum
« dnia: Grudzień 09, 2021, 09:15:34 pm »
Siemka :)
Jak macie jakieś uwagi lub sugestie, możecie się tu podzielić.  8)

3
HydePark / Zdjęcia i memy - śmieszne, fajne, dziwne, ciekawe.
« dnia: Grudzień 08, 2021, 07:48:58 pm »


4
Przywitaj się / Tu się witamy!
« dnia: Listopad 28, 2021, 10:30:18 pm »
Dzień dobry :)

5
Regulamin / Regulamin
« dnia: Listopad 28, 2021, 10:28:50 pm »
    1. Strona GSO umożliwia swoim użytkownikom bezpłatne uczestnictwo w Forum Dyskusyjnym,
    poprzez umieszczanie komentarzy pod treściami publikowanymi na stronach Forum.
    Konto jest własnością gso.olsztyn.pl i tym samym administracja
    daje bezpłatnie w użytkowanie przestrzeń dyskową potrzebną do jego istnienia.
    Decyzję o usunięciu konta z powodów prywatnych lub regulaminowych podejmuje tylko administracja forum gso.olsztyn.pl. Użytkownik, który umieścił swoją wypowiedź na Forum Dyskusyjnym jest traktowany jak uczestnik tego forum.    2. Dostęp do Forum Dyskusyjnego mają wszyscy użytkownicy publicznej sieci Internet
    a zarejestrowani uczestnicy mają możliwość wglądu w dodatkowe jego części, które nie są widoczne dla osób nie zarejestrowanych.    3. Uczestnicy Forum publikują swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność.
    Administracja oraz właściciel serwera, na którym znajduje się ów Forum nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności
    za treści zamieszczane przez użytkowników na łamach Forum Dyskusyjnego.    4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na łamach Forum Dyskusyjnego treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej i etnicznej, obscenicznych propagujących przemoc, uznanych powszechnie za naganne moralnie lub społecznie niewłaściwe, naruszających zasady netykiety , stanowiących przekaz reklamowy, szkalujących osoby publiczne.    5. Administracja Forum GSO zastrzega sobie prawo do dowolnego moderowania treścią wiadomości zamieszczanych na forum oraz do usuwania treści, o których mowa w pkt. 4 niniejszego Regulaminu, a także wszelkiej treści, która nie jest zgodna z działem, w którym została napisana.    6. Administracja Forum GSO zastrzega sobie prawo do blokowania uczestnictwa w Forum tym uczestnikom,
    którzy w sposób notoryczny naruszają postanowienia pkt. 4 i pkt. 5 w/w Regulaminu.    7. Administracja Forum GSO zastrzega sobie możliwość przeredagowywania fragmentów bądź całych opinii w sposób niezmieniający ich przekazu.    8. Na pisemne i uzasadnione żądanie Administracja Forum GSO może również przekazać sądowi, prokuraturze, policji
    oraz innym uprawnionym do tego organom pozostające w jej posiadaniu dane uczestników Forum Dyskusyjnego
    naruszających postanowienia pkt. 4 niniejszego Regulaminu.    9. Administracja Forum GSO dołoży wszelkich starań w celu prawidłowego działania serwisu oraz udzieli pomocy
    w rozwiązywaniu problemów dotyczących funkcjonowania Forum.    10. Administracja Forum GSO zastrzega sobie prawo do wyłączenia serwisu Forum Dyskusyjnego GSO oraz mechanizmu dodawania opinii użytkowników przy tekstach wiadomości z powodów działań modernizacyjnych
    mających na celu usprawnienie działania Forum.    11. Osoby gościnne z innych for są mile widziane i proszone by dać o tym wzmiankę w swoim profilu albo opisie.    12. Administracja Forum GSO zastrzega sobie prawo do wyłączenia forum jak i portalu bez podawania przyczyn takiego działania.    13. Osoby i/lub firmy chcące zamieścić ogłoszenie na forum nie związane ze sprzedażą części lub broni (np. usługi) zobowiązane są do wcześniejszego kontaktu z administracją w celu otrzymania zgody na zamieszczenie ów ogłoszenia.
Regulamin lub jego każdy nowy punkt obowiązuje od momentu jego opublikowania.
Administracja Forum GSO zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie.
Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.
Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od jego przestrzegania.

6
Netykieta / Netykieta
« dnia: Listopad 28, 2021, 10:28:08 pm »
1. Nie spamuj!
Pamiętaj, że niedozwolone jest zakładanie wątków o treści reklamowej, wypisywanie tych samych wątków w różnych działach.

2. Przywitaj się!
Jesteś nowy na forum? Przywitaj się w specjalnie do tego przygotowanym temacie.

3. Zanim zapytasz...!
Podstawowa zasada wszystkich for. Zanim przedstawisz swój problem, użyj funkcji SZUKAJ.
Może ktoś wcześniej opisywał Twój problem.

4. Nie pisz wielkimi literami!
WIELKIE LITERY używane w Internecie to nie KRZYK i na pewno w niczym Ci to nie pomoże.

5. Jasno formułuj swoje problemy!
Jeżeli masz jakiś problem i zadajesz pytanie na forum, nie nazywaj swojego tematu „Problem” bo przecież co drugi temat mógłby mieć taką nazwę.

6. Nie bądź trollem!
Jeżeli coś Cię denerwuje – zostaw to dla siebie. Nic nie wnoszące do dyskusji komentarze, docinki, głupie teksty czynią z Ciebie niedojrzałe dziecko, którym przecież nie chcesz w niczyich oczach być.

7. Nie karm trolla!
Jeżeli widzisz, że ktoś nie stosuje się do powyższego punktu – nie komentuj tego, on tylko na to czeka i rzuci kolejnym głupim nic nie wnoszącym do tematu tekstem. W tej sytuacji nikt nie będzie dociekał kto ma rację – oboje zostaniecie wrzuceni do tego samego worka.

8. Bądź wyrozumiały!
Pamiętaj, że co dla Ciebie oczywiste, dla innych niekoniecznie musi być zrozumiałe. Nie irytuj się, kiedy nie możesz się z kimś dogadać, szanuj innych, a inni będą szanowali Ciebie. Każdy kiedyś zaczynał.

9. Nie odsyłaj do Googli!
W wyszukiwarkach internetowych można znaleźć wszystko, co nie znaczy że nie można zapytać o to na forum. Owszem czasami ludzie bywają zbyt skrajni, ale jeżeli już musisz to skomentować, to przynajmniej podsuń mu przy okazji interesujące go linki i jako dodatek wspomnij, że w sumie to szybciej by mu było znaleźć to samodzielnie.

10. Nie pisz nowych postów pod starym!
Edytuj poprzednie posty zamiast pisać nowy post pod starym, takie wyczyny będą karane ostrzeżeniem. Wyjątkiem będzie tylko odświeżenie tematu.

11. Bądź kulturalny!
Nawet jeżeli nie będziesz znał żadnej zasady netykiety, to będąc kulturalnym użytkownikiem nie powinieneś nikomu zaszkodzić. Pamiętaj, że po drugiej stronie ekranu również siedzi człowiek, a sam fakt że jest daleko nie czyni z Ciebie osoby, która ma prawo go obrażać bez konsekwencji. Traktuj innych tak, jak chciałbyś żeby traktowali Ciebie. Z czasem zaczną to robić.

Strony: [1]