Grill i piwo

Zaczęty przez Kate, Czerwiec 02, 2024, 07:33:55 PM

Poprzedni wątek - Następny wątek

Stefcio

Sześciu, też będę.
  • Walther LGV+POI+Valiant Themys II, Walther Rotex RM8 Varmint+AccuShot+Discovery VT-R, dawniej Crosman Summit NP RS, Crosman Copperhead, CZ 75 P-07 Duty Blow Back

skrzat

#31
Trzeba już pewnie organizować menu...
Proponuję, by budżet na osobę wyniósł koło 20 zł + "książki", a każdy przynosi jedną rzecz np. napoje, kiełbasę, czy sałatkę lub pieczywo...
Jak wspomniałem, jest grill i kuchenka z małym piekarnikiem, więc można upiec coś na miejscu.

Z mojej strony będzie kociołek warzywny i chipsy. Oczywiście kawa i herbata.
BMK z Burkiem, GLOCK 19, CZ 75D compact i inne cuda...

malanit

#32
Ja przyniosę kiszkę ziemniaczaną na grilla. Co znaczy "+ książki"? Po kilku godzinach się domyśliłem.

Kate

Też będę, przyniosę skrzydełka i kiełbę  :beer  :agent
  • CZ75 SP-01 SHADOW

Mc Gyver

Tak się fajnie zapowiada impreza, ale ja niestety nie dam rady w sobotę. Bawcie się dobrze i do zobaczenia na ranczo :beer2
  • FX + Nexus

bialy

Ja będę z moją lepszą połową.
Przyniesiemy jakieś kiełbasy grillowe i pieczywo a Ania się zaoferowała że zrobi sałatkę ziemniaczaną.
  • Hatsan Mod. 90, Weihrauh HW30, Crosman 2240, Steyr M9-A1 Dual Tone

skrzat

Piotr, może wpadniesz wieczorem? Chyba posiedzimy dłużej niż do 20ej... 😉

Rafale, z sałatką dobry pomysł, a i Kasia nie będzie rodzynkiem jak przybędziesz z Anią. 🙂
BMK z Burkiem, GLOCK 19, CZ 75D compact i inne cuda...

Mc Gyver

Kobieta zmienną jest. Oczywiście nie ja, tylko moja żona  :git.
Plany na sobotę odwołane, więc mogę się zjawić na 15:00, do zobaczenia  :beer1
  • FX + Nexus

Mc Gyver

#38
Krzysiek napisał mi, że kiełbasy będzie dość, więc przyniosę obiecaną beczułkę 5l Budweiser'a do skosztowania dla Wszystkich i podgotowane ziemniaki w mundurkach zawinięte w folię aluminiową do upieczenia.
I może jakiś kartonik śliwki w czekoladzie na osłodę :)

A gdyby ktoś jechał własnym autem z okolic Jarot, to chętnie się zabiorę.
  • FX + Nexus

Swierkowy

Ja przyniosę kiełbaski (nie wymyślę niczego innego) coś słodkiego i trochę różnych książek raczej takich niskonakładowych.  :beer2
AirArms S400, Weihrauch HW40, DanWesson 715 6", Łucznik wz. 70, Kandar CP1, Walther Q5 Match 6"

skrzat

Mirku, zamiast kiełbasek, kup 6 serków Camembert. Będzie odmiana na grilla. 😉
BMK z Burkiem, GLOCK 19, CZ 75D compact i inne cuda...

Stefcio

To ja wezmę kaszankę, pozawijam z cebulką.
  • Walther LGV+POI+Valiant Themys II, Walther Rotex RM8 Varmint+AccuShot+Discovery VT-R, dawniej Crosman Summit NP RS, Crosman Copperhead, CZ 75 P-07 Duty Blow Back

Swierkowy

Skrzat, Dzięki za podpowiedź, OK będą serki. Przyniosę też najnowszą zabaweczkę do strzelania, akurat przyszła z Chin.   :spinner1  :spinner2
AirArms S400, Weihrauch HW40, DanWesson 715 6", Łucznik wz. 70, Kandar CP1, Walther Q5 Match 6"

malanit

Zdjęcia wrzucać na forum, czy wolicie prywatnie?

Connor

#44
Siemanko, jestem tu nowy. Organizujecie jakieś strzelania w terenie w Olsztynie lub okolicach? Mam parę fajnych sprzętów do zabawy: Artemis SR 1250 kaliber 5.5mm, Hatsan Airtact, Crosman DPMS, UZI full auto, kilka replik Coltów 1911, M4-ek. Szukam grupy fajnych ludzi z którymi można się zgadać i postrzelać i którzy znają fajne miejscówki.
Można się zgadać wspólnie i postrzelać.
  • Artemis SR1250, Hatsan Airtact, Crosman DPMS i inne cuda